Üye Girişi

Sağlık profesyonellerine özel hazırlanmış içeriklere erişebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. Henüz üye değilseniz lütfen üye ol seçeneğine tıklayın.

Giriş Yap Üye Ol
Şifremi Unuttum
Medikaynak Search
Üye Ol Üye Giriş
Medikaynak Menü
Üye Olun / Giriş Yapın Medikaynak Icon
Artboard
Medikaynak Rxmediapharma

Accu-Chek Smart Pix

 

Avantajlar ve Özellikler

  • Accu-Chek Smart Pix ile kan şekeri değerlerini yorumlayın ve diyabet verileriyle daha fazlasını yapın. 
  • Net grafikler, kan şekeri eğilimlerini hızlı bir şekilde belirlemenize ve gerekirse tedavi ayarlamaları yapmanıza olanak tanır
  • Accu-Chek kan şekeri ölçüm cihazı verilerinin saniyeler içindeki entegrasyonu

CİHAZ UYUMU

Accu-Chek kan şekeri ölçüm cihazlarıyla uyumlu bir şekilde çalışır

ANALİZ

Kan şekeri değerlerinin ve tedavi verilerinin otomatik analizi 

VERİ TRANSFERİ

Smart Pix yazılımı ve standart mikro USB kablosu veya kızılötesi cihaz okuyucusu aracılığıyla aktarım

Accu-Chek Smart Pix

Genel Sorular

Bir hata almazsam, ancak cihaz okuyucu çalışmıyorsa ne yapmalıyım?

Accu-Chek Smart Pix cihaz okuyucusu bilgisayarda sürücü olarak görünmezse: Öndeki mavi LED ışığının yandığını kontrol edin. Bilgisayarınızın ve işletim sisteminizin Accu-Chek Smart Pix cihaz okuyucu sistemi için sistem gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını kontrol edin. USB konektörünün bilgisayardaki doğru sokete sıkıca takıldığından emin olun. Accu-Chek Smart Pix cihaz okuyucu hala bir sürücü olarak tanınmıyorsa, cihazı farklı bir USB soketine takın. Accu-Chek Smart Pix cihaz okuyucusu herhangi bir görüntü sinyali yayamazsa ve yukarıdaki testler sorunu çözmezse, cihazı varsa farklı bir bilgisayarda test etmeyi deneyin. Hala çalışma belirtisi yoksa, cihaz arızalı olabilir. Bu, ekranın ortasında veri aktarımı ile ilişkili olmayan yanıp sönen hata sinyalleri olduğunda da geçerlidir. Lütfen bizim ile iletişime geçin.

Accu-Chek Smart Pix kablosunu kan şekeri ölçüm cihazıma nasıl bağlarım?

Accu-Chek Smart Pix cihaz okuyucusu, cihaz okuyucunun önüne yerleştirildiğinde bir Accu-Chek kan şekeri ölçüm cihazı için kızılötesi teknolojisini kullanır. Bu basit bağlantı, sizin için daha fazla rahatlık ve daha hızlı anlamına gelir.

Dijital Çözümler

Hata sinyalleri ne anlama geliyor?

Accu-Chek Smart Pix cihaz okuyucusu, orta ekran bölümünün  yanıp sönmesine neden olarak veri aktarımı ve kullanımı sırasında olası hataları bildirir. Yapabilecekleriniz şunlardır: Tarayıcı gezinmesinde Cihazı Oku düğmesini tıklayın. Orta ekran bölümü şimdi yavaşça yanıp sönerek, aktif olarak cihazları aradığını ve veri aktarımı için hazır olduğunu göstermelidir. Hata sinyali devam ederse, Accu-Chek Smart Pix cihaz okuyucusunu çıkarabilir ve tekrar takabilirsiniz. Veri ortamının kaldırılmasıyla ilgili tüm Windows hata mesajlarını dikkate almayın. Aktarımı tekrar yapmayı deneyin. Bu hata sinyali tekrar ortaya çıkarsa, aşağıdakileri kontrol edin: Ölçüm cihazı, veri aktarımı için uygun şekilde hazırlanmış mı? Cihazın IR portu ile Accu-Chek Smart Pix cihaz okuyucusu arasındaki sinyali engelleyen herhangi bir şey var mı? Cihaz çok mu uzakta? Parlak ışıklardan veya güneş ışığından herhangi bir etkileşim var mı? Genellikle, veri aktarımıyla ilgili hata mesajları durumunda, sorun veri aktarımına müdahale veya ölçüm cihazı ilgili bir sorundur.

1 metreden fazla mesafeden Accu-Chek Smart Pix cihaz okuyucusuna bilgi indirebilir miyim?

Aynı anda 3 kan şekeri ölçüm cihazından alınan sonuçları birleştirebilir ve tüm bilgilerin okunması kolay bir grafikte görünmesini sağlayabilirsiniz.