Üye Girişi

Sağlık profesyonellerine özel hazırlanmış içeriklere erişebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. Henüz üye değilseniz lütfen üye ol seçeneğine tıklayın.

Giriş Yap Üye Ol
Şifremi Unuttum
Medikaynak Search
Üye Ol Üye Giriş
Medikaynak Menü
DİAGNOSTİK

KADIN SAĞLIĞI

Erken tanı ve tedavide dönüşüm

Roche Diagnostik, yaşamının her aşamasında kadın sağlığına ve sağlık hizmeti sağlayıcılarına güven vermeyi taahhüt eder. Kadın sağlığı konusundaki yenilikçi çözümlerimiz, hekimlere yalnızca Roche Diagnostik'in sağlayabileceği bir güven sağlayarak, doğru zamanda doğru tedaviyi sunma imkanı verir. Roche Diagnostik, rahim ağzı kanseri taramasından doğurganlığa, doğum öncesi testlere ve hamilelik bakımına, meme ve yumurtalık kanseri teşhisine, kemik sağlığını yönetmeye, sağlık hizmeti sağlayıcılarının sonsuz güvenebileceği bir tanı ortağıdır.

Kadın Sağlığı Ürünleri

Elecsys® AMH Testi

Over rezervinin güvenilir şekilde değerlendirilebilmesi ve kontrollü over stimülasyonuna verilecek yanıtın öngörülebilmesi

Daha fazla bilgi

Elecsys® sFlt-1/PlGF Testi

Preeklampsi şüphesi olan gebe kadınlarda kısa süreli risk tahmini

Daha fazla bilgi

Servikal Kanser Portföyü

Risk altındaki kadınların belirlenmesinde yardımcı, klinik olarak onaylanmış üç test, tek taramada yüksek dereceli hastalıkların belirlenme ve doğrulanma süreçleri

Daha fazla bilgi
HABERLER - ROCHE DIAGNOSTİK
24 Şubat 2023

COVID-19 hastalarında saptanan diyabetin yeni mi yoksa daha önce tanı konulmamış diyabet mi olduğunu araştıran bir çalışma gerçekleştirilmiştir.