Medikaynak Search
Üye Ol Üye Giriş
Medikaynak Menü
Üye Olun / Giriş Yapın Medikaynak Icon
Artboard
Medikaynak Rxmediapharma
DİAGNOSTİK

Diagnostik

Hekimlerimize öncü tedaviler için hızlı cevaplar sağlamak ve hastaları için doğru tanı ve tedaviye en hızlı şekilde ulaşmaları için derin bilgiler sunuyoruz. Testlerimiz hastane ve laboratuarların bu bilgiyi hızlı ve güvenilir bir şekilde sunmalarını sağlıyor.

Roche Diagnostik Türkiye Hakkında
Roche Diagnostik olarak, henüz karşılanmamış tıbbi gereksinimlerin bulunduğu alanlara odaklanarak hastalara daha etkin ve güvenilir çözümler sunmak için çalışıyor, yenilikçi yaklaşımımızı sürdürüyoruz.

Kadın Sağlığı

Risk altındaki kadınlarda rahim ağzı kanseri taraması, preeklempsi ve yumurtalık rezervi tayinine yönelik tanı yöntemleri.

Daha fazla bilgi

Kardiyoloji

Kardiyak biyobelirteçler ile erken teşhisi ilerletmek ve klinik kararları iyileştirmek için kardiyoloji alanında erken tanı yöntemleri.

Daha fazla bilgi

Enfeksiyon Hastalıkları

Hepatit, Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar ve TORCH enfeksiyonlarına yönelik tanı testleri.

Daha fazla bilgi

Patoloji

Gerçek tanıya yönlendirici morfolojik, etiyolojik ve/veya klinik patoloji bulgularına dayanan, tanıya götüren test sonuçları.

Daha fazla bilgi

Onkoloji

Laboratuvarların güvenle test etmesini sağlayan, sadece erken teşhis değil aynı zamanda kişiselleştirilmiş kanser tanı ve tedavi bakımı sunan tanı testleri.

Daha fazla bilgi

Diyabet

Diyabet, aşırı derecede yükselen kan şekeri seviyeleri ile karakterize, kronik ve tedavisi bulunmayan bir hastalıktır.

Daha fazla bilgi
IVD Nedir?
In-Vitro (Vücut Dışında Kullanılan) Tıbbi Tanı Cihazları (IVD), hastalık yönetiminde ve hasta bakımının iyileştirilmesinde hastalardan alınan kan, doku ya da diğer örnekler üzerinde yürütülen laboratuvar tanı çalışmalarıdır ve tarafsız bilgilerin elde edilmesinde önemli bir kaynaktır.
HABERLER - ROCHE DIAGNOSTİK
6 Ocak 2022

Hepatosellüler karsinomun (HSK) dünya çapındaki yıllık insidansı, en sık görülen altıncı malignite ve kansere bağlı ölümün en yaygın ikinci nedeni olan ölüm oranıyla neredeyse paraleldir.