Medikaynak internet sitesine hoşgeldiniz. Medikaynak, Roche Müstahzarları Sanayi Anonim Şirketi'nin ("Roche") sahibi olduğu ve işlettiği bir internet sitesidir.

Bu sitedeki kullanımınız sırasında sunmuş olduğunuz kişisel verileriniz (isim, soyisim, e-mail adresi vb.) kayıt altına alınacaktır ve kişisel verilerin gizliliğine ilişkin yürürlükteki yasal mevzuat uyarınca saklanacaktır. Roche, kişisel verilerinizi, sizinle iletişimde bulunmak amacıyla kullanabilir. Ayrıca, kişisel verileriniz ile site içerisindeki kullanımınız, kullanıcı deneyiminizi mükemmelleştirmek üzere ve sizin ilgi alanınıza yönelik içerik sunumunu sağlamak üzere işlenecektir. Kişisel verilerinizin hangi amaçlarla saklandığını sormak, kişisel verilerinizi değiştirmek veya silinmesini talep etmek veya işbu onamınızı geri almak üzere Roche Müstahzarları San. A.Ş.’ye dilediğiniz zaman başvurabilirsiniz.

Ayrıca, bu siteye girmek ve bu siteyi kullanmakla, “Kullanım Koşulları”nı ve “Gizlilik Politikası”nı okumuş ve onaylamış kabul edilirsiniz.
Lütfen dikkatlice okuyunuz ve kabul edilebilir bulmuyorsanız, siteyi kullanmayınız.