Üye Girişi

Sağlık profesyonellerine özel hazırlanmış içeriklere erişebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. Henüz üye değilseniz lütfen üye ol seçeneğine tıklayın.

Giriş Yap Üye Ol
Şifremi Unuttum
Medikaynak Search
Üye Ol Üye Giriş
Medikaynak Menü

İNTERSTİSYEL AKCİĞER HASTALIKLARI

ONLINE HRCT EĞİTİMİ ve USTALIK SINIFLARI

Roche ve TMC Academy işbirliğiyle geliştirilen İnterstisyel Akciğer Hastalıkları Online HRCT Eğitim Platformu, tanı koyma ve farklı görüntü özelliklerinin tespit edilmesine yönelik bilgi ve becerileri geliştirmeyi amaçlayan online bir platformdur  ve İnterstisyel Akciğer Hastalıkları ile ilgili toplam 8 modül ve her modülde 5 olmak üzere toplam 40 vaka örneğini içermektedir.

Eğitim platformuna üye olmak ve vaka simülatörüne erişmek için sayfada yer alan alanları doldurarak üyelik için ihtiyaç duyacağınız bilgileri talep edebilirsiniz. Gerekli adımların tamamlanmasından sonra üyeliğiniz için gerekli yönergeler mail adresinize iletilecektir.

- İlgili yasal düzenlemeler gereği eğitim taviminde yer alan canlı yayınlara Türkiye’den üyelik oluşturan hekimler katılım sağlayamayacaktır. Toplantıların kayıtları her toplantının bitiminden sonra platforma yüklenecek ve erişime açılacaktır.

- İlgili yasal düzenlemeler gereği bu HRCT eğitiminin tamamlanması durumunda CME kredilendirmesi sağlanmayacaktır.