Üye Girişi

Sağlık profesyonellerine özel hazırlanmış içeriklere erişebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. Henüz üye değilseniz lütfen üye ol seçeneğine tıklayın.

Giriş Yap Üye Ol
Şifremi Unuttum
Medikaynak Search
Üye Ol Üye Giriş
Medikaynak Menü

FoundationOne®LiquidFoundationOne®Liquid, kan dolaşımında bulunan tümör DNA'sını (ctDNA) analiz eden, solid tümörlere yönelik sıvı biyopsi testidir.

FoundationOne®Liquid: Daha fazla hastaya kapsamlı genomik profilleme fırsatı sunan basit ve kullanışlı bir DNA testi. 1,2

FoundationOne®Liquid kanserle ilişkisi olduğu bilinen 70 geni inceleyerek yüksek özgüllük ve duyarlılık ile genomik alterasyonları belirler.1,2,3

FoundationOne®Liquid aşağıdaki durumlarda kullanılabilir:

Teknik Özellikler dökümanını indirmek için tıklayınız.

Kan Örneği Alım Talimatları dökümanını indirmek için tıklayınız.

* Detaylı bilgi için infogenetik.com web sitesini ziyaret edin.
https://www.foundationmedicine.com

Referanslar

  1. FoundationACT® Technical Specifications, 2018. Available at: www.foundationmedicine.com/genomic-testing/foundation-act (Accessed June 2018).
  2. Clark TA, et al. J Mol Diagn 2018. [Epub ahead of print] doi: 10.1016/j.jmoldx.2018.05.004.
  3. FoundationACT® Analytic Validation White Paper, 2016. Available at: http://info.foundationmedicine.com/hubfs/New Corporate Site Documents/FoundationACT_AVWhitePaper.pdf (Accessed June 2018).

Bu sayfadaki içerikler İnfogenetik Moleküler Bilgi Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. 5651 sayılı Kanun gereğince Roche Müstahzarları Sanayi A.Ş. yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir.

Bu sayfada bağlantı verilen internet sitelerindeki içerik ve bilgilere ilişkin ne İnfogenetik Moleküler Bilgi Hizmetleri A.Ş.’nin ne de Roche Müstahzarları Sanayi A.Ş.’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmaktadır. Bağlantı verilen internet siteleri yürürlükteki uygulanabilir mevzuata uyumlu olmayabilir.