Üye Girişi

Sağlık profesyonellerine özel hazırlanmış içeriklere erişebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. Henüz üye değilseniz lütfen üye ol seçeneğine tıklayın.

Giriş Yap Üye Ol
Şifremi Unuttum
Medikaynak Search
Üye Ol Üye Giriş
Medikaynak Menü
Artboard
Medikaynak Rxmediapharma

Prof. Dr. Ayşe Nur Yüceyar

1990 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden (EÜTF) mezun olduktan sonra yine aynı üniversitede Nöroloji Anabilim Dalında uzmanlık eğitimini tamamlamıştır. EÜTF Nöroloji Anabilim Dalı'nda MS ve Demyelinizan hastalıklar ve Nöromusküler Hastalıklar alanında çalışmalarına devam etmiş; 2002 yılında doçentlik, 2007 yılında profesörlük ünvanını almıştır. Eğitim komisyonlarında aktif görev almış, 2019-2022 yıllarında fakülte kurulunda çalışmıştır. Halen MS ve Demyelinizan Hastalıklar ve Nöromusküler Hastalıklar Özel Polikliniği’nde sorumlu hekim olarak görevlerini sürdürmektedir. Türk Nöroloji Derneği bünyesi altında MS, Nöroimmunoloji, Nöromusküler Hastalıklar, Nörolojik Hastalıklarda Yaşam Kalitesi, Teletıp, Nöronutrisyon Çalışma Grupları’nın üyesidir.

Sağlık profesyonellerine özel hazırlanmış içeriklere erişebilmek için onaylı bir hesap ile giriş yapmanız gerekmektedir.