Üye Girişi

Sağlık profesyonellerine özel hazırlanmış içeriklere erişebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. Henüz üye değilseniz lütfen üye ol seçeneğine tıklayın.

Giriş Yap Üye Ol
Şifremi Unuttum
Medikaynak Search
Üye Ol Üye Giriş
Medikaynak Menü
Artboard
Medikaynak Rxmediapharma

Prof. Dr. Deniz Yüksel

Dr. Deniz Yüksel, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini 1996 yılında bitirdikten sonra, Dr. Sami Ulus Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi’nde 2000 yılında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanlık ve 2007 yılında Pediatrik Nöroloji yan dal uzmanlık eğitimini tamamlamıştır. Aynı kurumun 2012 yılından beri “Pediatrik Nöroloji Eğitim Kliniği’nin” eğitim görevlisi, eğitim ve idari sorumlusudur. Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Dr. Sami Ulus Kadın Doğum ve Çocuk Sağlığı Hastalıkları Sağlık Uygulama Araştırma Merkezi’nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı, Pediatrik Nöroloji Bilim Dalında 2018 yılından bu yana profesör olarak çalışmaktadır. Nadir hastalıklar kapsamında nörogenetik, nöromusküler ve nörometabolik hastalıklara ilgisi olan Dr. Yüksel, “Nadir Hastalıklar TBMM Araştırma Komisyonu” raporunun hazırlanmasında akademisyen olarak çalışmıştır. Dr. Deniz Yüksel’in editörlüğünü yaptığı “Handbook of Clinical Acute Pediatric Neurology” isimli uluslararası kapsamda basılı kitabı ve SCI ve SCI-E kapsamında 50’nin üzerinde bilimsel yazısı mevcuttur.

Sağlık profesyonellerine özel hazırlanmış içeriklere erişebilmek için onaylı bir hesap ile giriş yapmanız gerekmektedir.