Üye Girişi

Sağlık profesyonellerine özel hazırlanmış içeriklere erişebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. Henüz üye değilseniz lütfen üye ol seçeneğine tıklayın.

Giriş Yap Üye Ol
Şifremi Unuttum
Medikaynak Search
Üye Ol Üye Giriş
Medikaynak Menü
Artboard
Medikaynak Rxmediapharma

Uzm. Dr. Özge Altuğ Gücenmez

1982 yılında Sivas’ta dünyaya gelmiştir. İngilizce ve Almanca dil bilgisi vardır. Tıp eğitimini 2005 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamlamış olup, uzmanlık alanını Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı’nda 2011 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamlamıştır. Sonrasında yandal uzmanlık alanını 2017 yılında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Çocuk Romatolojisi Bilim Dalı üzerine Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde yapmıştır. Akut astım atağı nedeniyle çocuk acil serviste tedavi edilip, eve gönderilen hastaların değerlendirilmesi başlığı altında uzmanlık tezi bulunmaktadır. Uzman Dr. Özge Altuğ Gücenmez şu anda kendi özel muayenehanesinde Çocuk Romatoloji Uzmanı olarak hizmet vermektedir.

Sağlık profesyonellerine özel hazırlanmış içeriklere erişebilmek için onaylı bir hesap ile giriş yapmanız gerekmektedir.