ÜYE OL ÜYE GİRİŞ
ÜYE OLUN / GİRİŞ YAPIN
RxMediaPharma
DİAGNOSTİK

cobas® KRAS Mutation Test

KRAS geninin 12, 13 ve 61 kodonlarındaki mutasyonları belirler.

cobas® KRAS Mutation Test, anti-EGFR antikor tedavilerine cevap vermesi olası olmayan kolorektal kanser hastalarını belirlemek için KRAS geni 12, 13 ve 61 kodonlarının geniş bir mutasyon kapsamını sunar.

Özellikleri ve faydaları

  • Cobas® KRAS Mutation Test kolorektal kanseri hastalarının 12,13 ve 61 kodonlarındaki ana mutasyonları saptar.
  • Formalinde fikse edilmiş ve parafine gömülmüş (FFPET) dokuda, cobas® KRAS Mutation Test, bir wild-tip DNA geçmişinde <5% mutant dizi kopyalarını saptayabilir.
  • Tek bir 5µm FFPET kesitinden >10% tümör içeriği ile cobas® KRAS Mutation Test kullanılarak güçlü, güvenilir KRAS test sonuçları elde edilebilir.
  • Test <8 saatte uygulanabilir, böylece sonuçlar örneğin laboratuvara kabulünden sonra bir kaç gün içinde tedavi eden hekime raporlanabilir.
  • Likit, kullanıma hazır reaktifler laboratuvar verimliliğini artırır.
  • Otomatize sonuç yorumlanması ve test raporlanması tutarlı, objektif ve laboratuvardan laboratuvara tekrarlanabilir sonuçlar sağlar.

Amaçlanan kullanım alanı

cobas® KRAS Mutation Test, cobas® 4800 Sistemi ile kullanım için, formalinde fikse edilmiş ve parafine gömülmüş insan kolorektal ve küçük hücreli dışı akciğer kanseri dokularından elde edilen DNA'da KRAS geninin 12, 13 ve 61 kodonlarındaki mutasyonları belirlemeye yönelik gerçek zamanlı bir PCR analizidir.

 

 

 

BİZE ULAŞIN

Çağrı Merkezi ve Destek Hattı:
Roche Diagnostics Turkey A.Ş.
Telefon: +90 212 306 06 06
Mail: diagnostics.turkey@roche.com