Yandex Metrica

Medikal Etkinlikler

 • 16 Ekim
  APLAR 2017

  APLAR bu sene romatoloji alanında son gelişmeler hakkında güncel bilgilere ve güncellemelere yer verecek ve genel kurslar, bilimsel oturumlar şeklinde bir bilimsel program sunacaktır.

  Etkinlik Detayı
 • 18 Ekim
 • 18 Ekim
  18. Ulusal Romatoloji Kongresi

  18. Ulusal Romatoloji Kongresi, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi romatoloji alanındaki bilimsel yeniliklere, güncel klinik yaklaşımlara ve uygulamalara yer verilen, konusunda yetkin yerli ve yabancı hekimlerin katkılarıyla oluşacaktır.

  Etkinlik Detayı
 • 18 Ekim
  34. Ulusal Nefroloji Kongresi

  34. Ulusal Nefroloji, Hipertansiyon, Diyaliz ve Transplantasyon Kongresi ile 27. Ulusal Böbrek Hastalıkları, Diyaliz ve Transplantasyon Hemşireliği Kongresi eş zamanlı olarak gerçekleştirilecektir.

  Etkinlik Detayı
 • 19 Ekim
  14. Ulusal Meme Hastalıkları Kongresi

  Ondördüncüsü düzenlenecek olan kongrede çeşitli panel ve konferansların yanısıra multidisipliner yaklaşımlarımızı güçlendirecek interaktif oturumlara da yer verilmiştir.

  Etkinlik Detayı
 • 19 Ekim
  WASOG 2017

  Sarkoidoz ve İnterstisyel Akciğer Hastalıkları ile ilgili en önemli konferans olan WASOG 2017, dünyadaki profesyonelleri bir araya getirerek, sarkoidoz ve İAH için bir tedavi bulmanın yenilikçi yollarını araştırıyor.

  Etkinlik Detayı
 • 20 Ekim
  The Liver Meeting 2017 - AASLD

  Dünyanın dört bir yanından gelen 9,500'den fazla hepatolog ve hepatoloji sağlık profesyoneli, karaciğer hastalıkları araştırmalarını değiştirmek, tedavi sonuçlarını tartışmak ve meslektaşlarıyla etkileşimde bulunmak için The Liver Meeting'de toplanacak.

  Etkinlik Detayı
 • 25 Ekim
  Ulusal İmmünoterapi ve Onkoloji Kongresi

  İmmunoterapi ve Onkoloji Kongresi 25-28 Ekim’de Antalya’da gerçekleştirilecektir. Tıp kongreleri arasında “KONGRE-PAD” de dâhil olmak üzere birçok eşsiz projeye imza atan bu kongrede bu sene de birçok yenilik olacaktır.

  Etkinlik Detayı
 • 25 Ekim
  7th Joint ECTRIMS ACTRIMS Meeting

  Çoklu Sklerozda Tedavi ve Araştırma Avrupa Komitesi (ECTRIMS) ve Amerika Kıtası Sklerozda Tedavi ve Araştırma Komitesi (ACTRIMS) ortak kongresi; genel kurslar ve serbest iletişimlerden oluşan kapsamlı bir bilimsel ve öğretim programı sunacaktır.

  Etkinlik Detayı
 • 28 Ekim
  CHEST 2017

  CHEST 2017, dünyaca ünlü öğretim üyeleri tarafından yenilikçi öğretim formatlarında sunulan mevcut pulmoner,kritik bakım ve uyku ilacı konularını sunacaktır.

  Etkinlik Detayı
 • 1 Kasım
  43. Ulusal Hematoloji Kongresi

  Kongrede güncel bilgilerin tartışılması yanı sıra bugüne kadar alışkın olmadığınız çok farklı sosyal içerikli programlar da gerçekleştirilecektir.

  Etkinlik Detayı
 • 2 Kasım
  North American Cystic Fibrosis Conference

  31. Kuzey Amerika Kistik Fibroz Konferansı (NACFC) 2-4 Kasım 2017'de Indiana Kongre Merkezi'nde yapılacaktır.

  Etkinlik Detayı
 • 3 Kasım
  ACR/ARHP 2017

  Amerikan Romatizma Birliği Yıllık Toplantısı 450'den fazla eğitim oturumu ile toplantı, mesleki gelişim, ağ oluşturma ve en son romatoloji araştırmaları ve klinik uygulamalara ilk elden erişim için sınırsız fırsatlar sunar.

  Etkinlik Detayı
 • 4 Kasım
  ESGO 2017

  ESGO kongresi; Jinekolojik Kanserler alanında son gelişmeleri paylaşma, tüm bilginizi geliştirme, yeteneklerinizi hızlandırma ve alanın ilerletilmesi amacıyla 4 gün boyunca dünyanın dört bir yanından 2.800'den fazla katılımcıyı bir araya getiriyor.

  Etkinlik Detayı
 • 8 Kasım
  13.Üroonkoloji Kongresi

  Bu kongrede üroonkoloji alanındaki güncel gelişmeler, daha şimdiden katılımı kesinleşen 10 yabancı bilim adamı ve ülkemizin üroonkoloji alanındaki değerli eğitmenlerinin katılımı ile ele alınacaktır.

  Etkinlik Detayı
DAHA FAZLA ETKİNLİK »

E-Posta ve şifrenizi girerek
medikal referans noktanıza ulaşabilirsiniz.

GİRİŞ YAP

Yeni hesap oluştururken vereceğiniz bilgiler, cegedim tarafından onaylanacak
ve siteye tam üyeliğiniz bu onaydan sonra sağlanacaktır.

* Tüm alanları doldurmak zorunludur.

Loading Image