Yandex Metrica
MENÜ
arama yap

Medikal Etkinlikler

 • 20 Mart
  16th St. Gallen International Breast Cancer Conference

  Meme kanseri alanındaki son gelişmelerin tartışılacağı konferans, 20-23 Mart tarihleri arasında Viyana'da gerçekleştirilecektir.

  Etkinlik Detayı
 • 20 Mart
  10. Türk Romatoloji Kongresi (TRASD)

  Romatizmal hastalıklarla ilgili güncel tanı, tedavi ve pratik uygulamaların bütün detaylarıyla yer alacağı kongrede, pratik uygulamalar ve kurslara da yer verilecektir.

  Etkinlik Detayı
 • 21 Mart
  International Forum on Infectious Diseases

  Uluslararası Antimikrobiyal Kemoterapi Derneği işbirliği ile düzenlenen forumda enfeksiyöz hastalıklar ve klinik mikrobiyoloji alanlarında çalışan sağlık profesyonellerine en son bilimsel ve deneysel verilerin sunulması hedeflenmektedir.

  Etkinlik Detayı
 • 21 Mart
  Kanserde Güncel Gelişmeler Sempozyumu

  Kanserde Güncel Gelişmeler: Gastrointestinal Sistem Onkoloji Sempozyumu'nda özofagus, mide, pankreas, hepatobiliyer, kolorektal, anal kanal kanserleri ve gastrointestinal stromal tümörler ile ilgili gelişmeler incelenecektir.

  Etkinlik Detayı
 • 21 Mart
  IFID 2019

  International Forum on Infectious Diseases (IFID 2019), bulaşıcı hastalıklar ve klinik mikrobiyoloji sağlık profesyonellerine, uluslararası platformda en son bilimsel ve deneysel bilgileri sağlamayı amaçlamaktadır.

  Etkinlik Detayı
 • 21 Mart
  İç Hastalıkları Güncellemesi 2019

  Ankara'da düzenlenecek olan toplantıda hipertansiyon, hiperlipidemi, koroner arter hastalığı, kalp yetmezliği, diyabetik nefropati tedavisinde değişiklikler ve iç hastalıklarına dair daha birçok konu ele alınacaktır.

  Etkinlik Detayı
 • 22 Mart
  Nöro-oftalmoloji, Nöro-otoloji Sempozyumu

  Kongrede uygulamalı muayene kursu, görme alan defektleri, pupilla muayenesi, roll testi, dix - hallpike ve daha birçok konu işlenecektir.

  Etkinlik Detayı
 • 22 Mart
  2.Romatizmal Hastalıklar Sempozyumu

  Sempozyumda romatizmal hastalıklar, seronegatif spondiloartritler, bağ doku hastalıkları, behçet hastalığı, ailevi Akdeniz ateşi, sistemik vaskülitler, kristal artropatiler, osteoartit ve osteoporoz gibi hastalıklar konuşulacaktır.

  Etkinlik Detayı
 • 28 Mart
  1st Regional Meeting of the Transplantation Society

  “Deceased Donation: Expanding the Donor Pool" teması ile, bölgede ve dünyada vefat edenlerin bağış oranlarını arttırmak için üstesinden gelinmesi gereken tıbbi, yasal, etik, kültürel ve sosyal engeller hakkında değerli bilgiler sağlayacaktır.

  Etkinlik Detayı
 • 28 Mart
  5. Karadeniz Meme Kongresi

  Meme kanserinin multidisipliner olarak inceleneceği, uluslararası katılımcıların yer alacağı 5. Karadeniz Meme Kongresi Samsun'da gerçekleştirilecektir.

  Etkinlik Detayı
 • 29 Mart
  AACR Annual Meeting 2019

  Amerikan Kanser Araştırmaları Derneği tarafından düzenlenen toplantıda kanser araştırmalarındaki son yenilikler, kanser biyolojisi, klinik araştırmalar, kanseri önleme ve kansere karşı savunma gibi konular ele alınacaktır.

  Etkinlik Detayı
 • 3 Nisan
  7. Türkiye EKMUD Bilimsel Platformu

  "İmmünsüpresif Hastalar ve Viral Enfeksiyonlar" ana başlıklı kongreye uluslararası katılım beklenmektedir.

  Etkinlik Detayı
 • 3 Nisan
  7. EKMUD

  7. Türkiye EKMUD Bilimsel Platformu'nun bu seneki konu başlığı "İmmünsüpresif Hastalar ve Viral enfeksiyonlar" olacaktır.

  Etkinlik Detayı
 • 4 Nisan
  7. Ulusal Transplantasyon İmmünolojisi ve Genetiği Kongresi

  Kongrede Türkiye’de organ-doku Transplantasyonunun durumu, ülkemizde kemik iliği ve kordon kanı bankacılığı, kök hücre transplantasyonu ve yeni immünsüppresifler gibi konular ele alınacaktır.

  Etkinlik Detayı
 • 4 Nisan
  Nöroimmunoloji Okulu 2019

  Avrupa Nöroimmünoloji Okulu(ESNI) ve Uluslararası İmmünoloji Topluluğu (ISNI) desteği ve işbirliği ile yürütülen eğitimde, nöroimmünoloji araştırmalarında katedilen en son gelişmelerin değerlendirilmesi planlanmaktadır.

  Etkinlik Detayı
DAHA FAZLA ETKİNLİK »

E-Posta ve şifrenizi girerek
medikal referans noktanıza ulaşabilirsiniz.

GİRİŞ YAP

Yeni hesap oluştururken vereceğiniz bilgiler, cegedim tarafından onaylanacak
ve siteye tam üyeliğiniz bu onaydan sonra sağlanacaktır.

* Tüm alanları doldurmak zorunludur.

Loading Image