Yandex Metrica
MENÜ
arama yap

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ KANSER TEDAVİ HARİTANIZ

Dünyanın öncü kanser gen haritalama testi FoundationOne CDx™, doktorlarla hastaları yenilikçi ve kişiselleştirilmiş kanser tedavisi alternatifleriyle buluşturarak, on binlerce umudu gerçeğe taşıyor. Siz de FoundationOne CDx™ ile tanışın, hayatınızda fark yaratın.

Kanserle mücadelede, daha iyinin peşinde.

HAKKIMIZDA

Türkiye'de İnfogenetik ismiyle Mayıs 2017’de hizmet vermeye başlayan Foundation Medicine Inc. (FMI), 2010 yılında Cambridge U.S.’de, kanserin karmaşık doğasını mümkün olduğunca sadeleştirme fikrinden yola çıkarak kuruldu.

Rutin kanser tedavisine en yenilikçi, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri dahil etmek için çalışan FMI kurulduğu yıldan bugüne kadar 200.000’den daha fazla hastaya kanser gen haritalama testi hizmeti verdi.

Foundation Medicine, 2014 yılının Kasım ve Aralık aylarında, kanserle ilgili bulguların takip ve analizi ile ilgili COTA ve Flatiron Health firmalarıyla anlaşma yaparak mevcut genomik ve klinik hasta data sayısını mümkün olduğunca artırma hedefine ulaşmak için ilk adımlarını attı.

Roche firmasının 2015 yılında %56,3’ünü, 2018’de de %100’ünü satın almasıyla, Foundation Medicine’ın ürün ve hizmetlerinin dünyanın dört bir yanındaki hastalara ulaştırılması ve erişim programlarının düzenlenmesi globalde Roche çatısı altında devam etmektedir...

Detaylı Bilgi

ÜRÜNLERİMİZ

FoundationOne CDx™, tüm solid tümörler için Kişiselleştirilmiş Kanser Tedavi Haritasıdır.

Detaylı Bilgi

FoundationOne®Liquid, kan dolaşımında bulunan tümör DNA'sını (ctDNA) analiz eden, solid tümörlere yönelik sıvı biyopsi testidir.

Detaylı Bilgi

FoundationOne Heme, Hematolojik Kanserler ve Sarkomlar için Kişiselleştirilmiş Kanser Tedavi Haritası’dır.

Detaylı Bilgi

Bu sayfadaki içerikler İnfogenetik Moleküler Bilgi Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. 5651 sayılı Kanun gereğince Roche Müstahzarları Sanayi A.Ş. yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir.

Bu sayfada bağlantı verilen internet sitelerindeki içerik ve bilgilere ilişkin ne İnfogenetik Moleküler Bilgi Hizmetleri A.Ş.'nin ne de Roche Müstahzarları Sanayi A.Ş.'nin herhangi bir sorumluluğu bulunmaktadır. Bağlantı verilen internet siteleri yürürlükteki uygulanabilir mevzuata uyumlu olmayabilir.

E-Posta ve şifrenizi girerek
medikal referans noktanıza ulaşabilirsiniz.

GİRİŞ YAP

Yeni hesap oluştururken vereceğiniz bilgiler, cegedim tarafından onaylanacak
ve siteye tam üyeliğiniz bu onaydan sonra sağlanacaktır.

* Tüm alanları doldurmak zorunludur.

Loading Image