Medikaynak Search
ÜYE OL ÜYE GİRİŞ
Medikaynak Menü
ÜYE OLUN / GİRİŞ YAPIN Medikaynak Icon
Medikaynak Rxmediapharma RxMediaPharma

MediTrend

Doç. Dr. Mehmet Ali Nahit Şendur

Tıp fakültesi ihtisasını ve İç hastalıkları uzmanlık eğitimini Ankara Hacettepe Tıp Fakültesi'nde tamamlamış olup, tıbbi onkoloji yan dal eğitimini Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamlamıştır. Doç. Dr. Mehmet Ali Nahit Şendur, şu an Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nin akademik kadrosunda yer almakla beraber hastalarına Ankara Şehir Hastanesi'nde bakmaktadır. Doç. Dr. Mehmet Ali Nahit Şendur pek çok ulusal ve uluslararası klinik çalışmada araştırıcı olmakla beraber kolon, meme, akciğer ve pek çok farklı kanser tiplerindeki yayınlarda yazar olarak yer almaktadır.

Tüm yazıları için tıklayınız

Prof. Dr. Nuri Karadurmuş

Tıp fakültesi eğitimini Gülhane Askeri Tıp Fakültesi’nde tamamlamış olup, uzmanlık ve medikal onkoloji yan dal eğitimlerini de yine Gülhane Askeri Tıp Fakültesi’nde gerçekleştirmiştir. Prof. Dr. Nuri Karadurmuş, halen Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tıbbi onkoloji bilim dalında görev yapmaktadır. Prof. Dr. Nuri Karadurmuş bulunduğu Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin akademik kadrosunda olup pek çok klinik çalışmada da araştırıcı hekim olarak görev almaktadır. Prof. Dr. Nuri Karadurmuş’un akciğer, meme ve renal hücreli kanser gibi pek çok farklı kanser tipinde yayınları mevcuttur.

Tüm yazıları için tıklayınız

Doç. Dr. Ozan YAZICI

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Tıbbi Onkoloji Ana Bilim Dalı

Tüm yazıları için tıklayınız

Prof. Dr. Hakan Erdem

Tıp fakültesini, tıpta uzmanlık eğitimini ve romatoloji yan dal eğitimini Ankara GATA Tıp Fakültesi’nde tamamlamış olup, şu an Medicana International Ankara Hastanesi’nde hizmet vermektedir. Prof. Dr. Hakan Erdem pek çok ulusal ve uluslararası klinik çalışmada araştırıcı olmakla beraber Romatoid artrit, ankilozan spondilit, ailevi akdeniz ateşi ve farklı romatolojik hastalıklar ile ilgili yayınlarda yazar olarak yer almaktadır.

Tüm yazıları için tıklayınız