Üye Girişi

Sağlık profesyonellerine özel hazırlanmış içeriklere erişebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. Henüz üye değilseniz lütfen üye ol seçeneğine tıklayın.

Giriş Yap Üye Ol
Şifremi Unuttum
Medikaynak Search
Üye Ol Üye Giriş
Medikaynak Menü

Prof. Dr. Göknur Haliloğlu

Dr. Göknur Haliloğlu, Hacettepe Üniveristesi Tıp Fakültesini (İng) 1994 yılında bitirdikten sonra, aynı kurumda 1999 yılında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanlık ve 2004 yılında Pediatrik Nöroloji yan dal uzmanlık eğitimini tamamlamıştır. Hacettepe Üniversitesi İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı, Pediatrik Nöroloji Bilim Dalında 2013 yılından bu yana profesör olarak çalışmaktadır. Nörogenetik, nöromusküler ve nörometabolik hastalıklara ilgisi olan Dr. Haliloğlu, ulusal ve uluslararası nadir hastalıklar projeleri, kayıt sistemleri ve tarama programları ile ilgilenmektedir. Dr. Haliloğlu’nun Nelson Pediatri Kitabının 21. baskısı ‘Nöromusküler hastalıklar’ kısmında bölüm yazarlıkları olup, SCI ve SCI-E kapsamında 100’ün üzerinde bilimsel yazısı vardır.

Sağlık profesyonellerine özel hazırlanmış içeriklere erişebilmek için onaylı bir hesap ile giriş yapmanız gerekmektedir.