Üye Girişi

Sağlık profesyonellerine özel hazırlanmış içeriklere erişebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. Henüz üye değilseniz lütfen üye ol seçeneğine tıklayın.

Giriş Yap Üye Ol
Şifremi Unuttum
Medikaynak Search
Üye Ol Üye Giriş
Medikaynak Menü
Artboard
Medikaynak Rxmediapharma

Prof. Dr. Hüsnü Efendi

1986 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra yine aynı üniversitede uzmanlık eğitimini tamamlamıştır. Zorunlu hizmetinin ardından Kocaeli Üniversitesi’nde 1994 yılında yardımcı doçentlik, 1999 yılında doçentlik ve 2005 yılında profesörlük ünvanını almıştır. 1996 yılından itibaren bir çok idari deneyimi bulunan Hüsnü Efendi, halen Kocaeli Üniversitesi Tıp fakültesi Dekan yardımcılığı, Deneysel ve Klinik Araştırmalar Merkezi (DEKART) müdürlüğü ve hayvan etik kurulu başkanlığı görevlerini sürdürmektedir. Hüsnü Efendi 1995 yılından beri Kocaeli Üniversitesi Tıp fakültesinde Multipl skleroz ve demyelinizan hastalıklar biriminin yürütülmesinde görev yapmıştır. 2019 yılından beri Türk Nöroloji derneği MS çalışma grubu koordinatörü olarak görev yapmaktadır.

Sağlık profesyonellerine özel hazırlanmış içeriklere erişebilmek için onaylı bir hesap ile giriş yapmanız gerekmektedir.